پسورد سایت مرجع دانلود پایان نامه های فارسی


سایت ما مرکزی برای دانلود پایان نامه های دانشگاه های ایران با فرمت ورد (همگی ایرانی و فارسی) می باشد. بسیاری از پایان نامه های سایت ایران داک که هم اکنون دسترسی به آن بسیار مشکل شده است در سایت ما برای دانلود موجود است

برای یافتن فایل های مورد نظر خود از منوی بالا رشته مورد نظر را انتخاب کنید البته ممکن است رشته شما حقوق باشد ولی موضوع پایان نامه ای که دنبال آن می گردید در رشته علوم سیاسی درج شده باشد پس رشته های مشابه را هم کاوش کنید.

برخلاف سایت های دیگر که فایل ها را به صورت تکی می فروشند روال سایت ما این است که شما با یک بار خرید پسورد سایت ، می توانید از تمام پایان نامه ها به صورت نامحدود استفاده کنید.

تمام پایان نامه های درج شده با فرمت rar یا zip فشرده سازی و پسورد گذاری شده اند و پسورد همه فایل ها یکسان می باشد.

.

 

بعد از پرداخت به صورت اتوماتیک به صفحه دانلود رمز هدایت می شوید و همچنین به ایمیل شما هم ارسال می شود .این رمز مادام العمر و برای تمام فایل های سایت است و با داشتن آن می توانید به متن کامل تمام پایان نامه های سایت دسترسی داشته باشید.

 

مبلغ قابل پرداخت 8700تومان

 

در صورت بروز هر مشکلی در خرید آنلاین پشتیبانی سایت در خدمت شماست. شما می توانید درخواست خود را به

ایمیل :  info@jahandoc.com

ارسال کنید تا به فوریت برای شما ارسال شود.

 

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید