پایان نامه روانشناسی رابطه رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و سازگاری کارکنان سازمان صدا و سیما


دانلود متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه :بررسی میزان رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و  تاثیر آن بر بهره وری سازمان صدا و سیما

اركان اصلي دانش بهره وري

اصول بنياديني وجود دارند كه اركان اصلي دانش بهره وري را تشكيل مي دهند.

۱- باور بداريم كه فعاليت هاي سازمان يافته بشر به صورت مداوم و بي پايان، قابل گسترش و بهبود است و تحقيقات و تجربيات در فراگردهاي بهبود عملكرد به نفع عالم بشري مي باشد.

۲- باور بداريم كه اين پيشرفت ها (بهبودها) با اين كار شروع مي شود كه تشخيص دهيم چه توليد كنيم و چه چيز را تأمين نماييم (اثربخشي) چگونه بايد توليد و تأمين كنيم (كارايي) و توليد و تأمين كالاها و خدمتها بايد بدون وقفه (اشتغال) صورت پذيرد.

۳- باور بداريم كه اثربخشي هنگامي به وجود مي آيد كه فعاليت هاي سازمان يافته بشري به سوي پاسخگويي به نيازمندي هاي اجتماعي و خواسته هاي اصيل افراد چه در داخل و چه در خارج از سازمان جهت يابد؛ و نيز اثربخشي به مفهوم كيفيت، به معناي متغيري از پذيرش رضايتمندانه كالاها و خدمت ها، اشراف و تأكيد دارد.

۴- باور بداريم كه كارايي هنگامي وجود دارد كه فعاليت هاي سازمان يافته به نحوي انجام پذيرد كه براي توليد و تأمين كالاها و خدمت ها با كيفيت بالا، مقادير منابع مصرف شده، بيش از حد نياز نباشد.

۵- باور بداريم كه اشتغال هنگامي است كه فعاليت مؤثر و كارآمد انساني وقتي كه شروع شد، به صورت مداوم و بدون وقفه بايد ادامه يابد.

۶- باور بداريم هنگامي كه فعالي تهاي انساني به صورت فزايند هاي مؤثر و كارآمد باشد، انسا نها با افزايش استاندارد زندگي، از امكانات بيشتر براي توسعه و توليد و فرصت هاي گسترده براي بازيابي و حل و اصلاح مشكلاتي كه جهان با آن مواجه است، بهره مند خواهند شد.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

  • تعیین رابطه رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی وتوانایی انجام کار کارکنان سازمان صدا و سیما.
  • تعیین رابطه رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و درک و شناخت شغل کارکنان سازمان صدا و سیما.
  • تعیین رابطه رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و حمایت سازمانی کارکنان سازمان صدا و سیما.
  • تعیین رابطه رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و انگیزش کارکنان سازمان صدا و سیما.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : بررسی میزان رضایت از آموزش ضمن خدمت به شیوه مجازی و  تاثیر آن بر بهره وری سازمان صدا و سیما