پایان نامه تفاوت میزان یادگیری و یادداری از طریق یادگیری با کتاب الکترونیک و یادگیری سنتی


تعاریف نظری:

یادگیری: یادگیری به فرایند ایجاد تغییر نسبتا پایدار در رفتار یا توان رفتاری که حاصل تجربه است گفته می شود و نمی توان آن را به حالت های موقتی فرد مانند آنچه بر اثر بیماری، خستگی یا مصرف دارو پدید می آید نسبت داد. (سیف، ۱۳۸۷)

یادداری: یادداری عبارت است از طول مدت نگهداری اطلاعات در حافظه که نشان دهنده مدت زمان به خاطر سپاری مطالب پس از ارائه آن ها می باشد. (اسکندری،۱۳۸۴)

کتاب الکترونیک: کتاب های الکترونیک صرفا نسخه الکترونیک محتوای کتاب چاپی نیستند بلکه علاوه بر متن، صوت و سایر امکانات چندرسانه ای را نیز شامل می شوند و نیز می توانند در قالب فایل های قابل استفاده در رایانه مانند word text، HTMl، PDF و فایل های اجرایی EXE درآیند. (کافی امامی، ۱۳۸۵)

تعاریف عملیاتی:

یادگیری: در این تحقیق منظور از یادگیری، میزان نمره به دست آمده از آزمون پیشرفت تحصیلی محقق ساخته است.

یادداری: در این تحقیق منظور از یادداری، تفاوت نمره پیش آزمون و پیگیری آزمون محقق ساخته است که این آزمون ۱۵ روز پس از اتمام تدریس از دانش آموزان به عمل می آید.

کتاب الکترونیک: کتاب الکترونیک مورد نظر، نسخه الکترونیک درس علوم تجربی پایه پنجم ابتدایی محقق ساخته بر اساس نرم افزار نئوبوک است.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل پایان نامه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 لینک متن کامل پایان نامه

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید