پایان نامه تبیین تفاوت بین بهره وری کارکنان زن و مرد


فصل دوم

مبانی نظری و پیشینه پژوهش

 

در اين فصل سعي بر آن است تا با مروري بر ادبيات مربوط به موضوع مورد پژوهش، آشنايي بيشتر با آن پيدا کرده و وضعيت دانش مربوط به آن­را دريابيم. اين فصل شامل چهار بخش مي­باشد که بعضي از بخش­ها نيز قسمت­هاي جزئي­تري را در بر دارد.

بخش اول با عنوان بهره وری شامل پنج قسمت تعریف بهره­وری، ديدگاههاي مختلف درباره بهره‌وری، الگوهای بهره وری ، عوامل مؤثر بر بهره­وری و بهبود بهره­وری نیروی انسانی مي­باشد. بخش دوم راجع به رضایت شغلی شامل سه قسمت انواع رضایت شغلی  و پیامدهای رضایت شغلی و عدم رضایت شغلی و نظریه های رضایت شغلی مي­باشد. بخش سوم با عنوان سازگاری  شامل دیدگاه­های مختلف درباره سازگاری مي­باشد. بخش چهارم با عنوان پژوهش­هاي انجام شده شامل دو قسمت پژوهش­هاي مربوط به رابطه بین رضایت شغلی با بهره­وری و پژوهش­هاي مربوط به رابطه بین سازگاری با بهره­وری و در پايان نتيجه­گيري از فصل آمده است.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه فوق با فرمت ورد

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید