پایان نامه با موضوع پیاده سازی سیستم نرم افزاری داروخانه

ارسال شده در سایت پایان نامه

چکیده:

پايان نامه فوق در 3 فاز تجزيه و تحليل، طراحي و پياده سازي نرم افزار داروخانه انجام گرفته است. هدف از این کار سرعت بخشیدن به کارها و صرفه جویی در وقت می باشد. جست و جوی اطلاعات راحت تر شده و می توانیم به وسیله گزارش گیری اطلاعات و چاپ آن ها برآورد بهتری از کارهای انجام شده داشته باشیم.

در مرحله اول از نرم افزار rational rose جهت تجزيه و تحليل سيستم استفاده شد. در فاز 1 و 2 پروژه كه شامل طراحي و پياده سازي نرم افزار بود نيز از نرم افزارهاي SQL server 2008 و نرم افزار برنامه نویسی C# Visual بهره گرفته شده است.

جهت انجام این پروژه 4 سطح دسترسی تعریف گردیده است: 1- دکتر دارو خانه برای مدیریت برروی تمامی بخش ها و انبارها. 2- کاربر مالی جهت سفارشات و تحویل آنها، ثبت سازمان بیمه و ثبت بیمه داروها 3 – پذیرش 1 به منظور فروش کالا و ثبت نسخه. 4- پذیرش 2 که وظیفه او ثبت data entryها مانند ثبت اطلاعات داروها و کالاها می باشد.

اين نرم افزار جهت استفاده در داروخانه تهيه شده و شامل امكاناتي نظير ثبت نسخه، تعريف صندوق، ورود و خروج كالا به انبار، پشتيبان گيري، گزارش گيري، تعريف موجوديت ها و غيره مي باشد.

مقدمه:

نوشتن برنامه براي يك كامپيوتر همانند ياد دادن گره زدن بند كفش به يك كودك است و نیازمند بیان کردن مراحل کار به صورت درست می باشد. برنامه Visual C# یک زبان برنامه نویسی است که به وسیله آن می توانید به كامپيوتر خود بگوييد چه كارهايي را انجام دهد. اما كامپيوتر نيز مانند يك كودك است و فقط كارهايي را مي تواند انجام دهد كه مراحل آن به وضوح مشخص شوند.

خوشبختانه Visual C# زبانی است كه تا حد ممكن كارهای مشكل را آسان كرده است. درك اتفاقاتي كه در سطوح پايين براي اجراي يك برنامه رخ مي دهد هچ وقت ضرري نداشته است اما در Visual C# برای نوشتن يك برنامه نيازي به درگيري با مسائلي از اين قبيل نداريد و مي توانيد به راحتي بر الگوريتم برنامه اي كه مي خواهيد بنويسيد، متمركز شويد.

در اين پروژه تلاش بر آن است تا ضمن توضيحاتی مختصر پيرامون محيط Visual C#، SQL Server 2008 و ADO.Net به بحث و بررسی بخش های متفاوت يك داروخانه به صورت كلي بپردازيم.

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !

سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

پایان نامه تصویر فرشتگان مقرّب در دیوان مولانا و عطار و متون مقدّس
پایان نامه بررسی عوامل موثر بر میزان مهریه در میان زوجین جوان
سمینار بررسی مشخصه های الکتریکیDG-SOI MOSFETs
پایان نامه ارشد درباره تعارض کار-خانواده و خانواده-کار
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت کشاورزی با موضوع عوامل موثر در مدیریت پایدار منابع آب کش...