پایان نامه با موضوع وب سایت فروش اینترنتی پوشاک


چکیده

این پروژه هدف بر این داشته تا بتواند یک وب سایت فروش لوازم ورزشی را تحلیل و پیاده سازی کند. در ابتدا در فصل اول به مقدمه و توضیح مختصری از نرم افزارهای مورد استفاده در انجام پروژه پرداخته ایم که شامل آشنایی با ,Asp.net روش اجرای پروژه های دات نت, آشنایی با 2005 SQL Server , نحوه برقراری ارتباط دات نت با بانک آشنايي با مفهوم UML و … می باشد که بیشتر به صورت مفهومی بیان شده است.
در فصل دوم به تحلیل عملکردهای یک فروشگاه اینترنتی که توسط یک شخص واحد به نام مدیر سایت اداره می شود پرداخته ایم و نمودارهای مربوطه را ترسیم کرده ایم( که مجموعا دارای دو بازیگر به نام مدیر و کاربر می باشد). تحلیل و بررسی و ترسیم نمودارها توسط نرم افزار UML انجام شده است. زبان مدل متحد UML زباني خاص ، ساخت يافته ، متجسم و مستند كه محصولي از سيستم نرم افزاري متمركز مي باشد است . در فصل سوم بانک اطلاعاتی مورد نیاز پروژه بررسی شده که توسط SQL Server 2008 پیاده سازی شده است. و سپس در فصل آخر سیستم پیاده سازی شده به طور کامل به تصویر درامده و سورس های برنامه همراه با توضیحات لازم بیان شده است. هدف این پروژه الکترونیکی شدن خرید از فروشگاه توسط کاربر است.

با الکترونی شدن این مبادلات هزینه تهیه ومبادله اسناد به شدت کاهش یافته برآور های انجام داده شده نشان می دهد که استفاده از مبادله الکترونی اطلاعات به جای روش های سنتی مبتنی بر کاغذ بین 21 تا 70 درصد صرفه جویی در هزینه های فعالیت های مختلف تجاری می شود. از موارد دیگر که میتوان ذکر کرد این است که با استفاده از تجارت الکترونیکی افراد قادر به انتخاب کالای خود با روش های متفاوتی خواهد بود.

با تسهیلاتی که بعد از ظهور وب در زمینه انتقال اطلاعات بر روی اینترنت به وجو آمده است گرایش به حضور در اینترنت و مشارکت در تبال اطلاعات علمی و تجاری دچار تحولی اساسی شده است.

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید