پایان نامه با موضوع مکانیزه سیستم اعزام دانشجو به استرالیا


چکیده

هدف از ایجاد این سند (vision) جمع آوری , تحلیل و تعریف نیازمندی ها و ویژگی های مختلف سیستم اعزام دانشجویان به استرالیا می باشد. که در واقع همان توصیف نیازها و در خواست های کاربران نهایی مثل مشاور ، متقاضیان ومدیرموسسه می باشد.

محدوده:

معرفی محدوده ی سیستم مکانیزه ی اعزام دانشجویان ، در واقع همان معرفی عوامل درگیر با سیستم نظیر سیستم های خارجی و اشخاص است و همچنین تاثیری که سیستم روی آن ها و آن ها روی سیستم می گذارند است.

سیستم اعزام دانشجویان ، مشاوران را قادر می سازد تا مشخصات متقاضیان را ارزیابی کنند ، مشخصاتشان را به سیستم دانشگاهی انتخاب شده توسط سیستم ارسال کنند، فرم های مورد نیاز برای اعزام دانشجو را پر کنند و کار های سفارتی مثل دریافت ویزا را پیگیری کنند، در صورت قطعی شدن اعزام دانشجو درخواست مربوط به مسائل اسکان دانشجو را به سیستم دانشگاهی استرالیا ارسال کنند و برای رزرو بلیط اقدام کنند و مدیر را قادر می سازد تا در صورت لزوم اطلاعات وتغییرات مورد نیاز را در سیستم وارد کند.

اصطلاحات:

در سند glossary مشخص شده.

موقعیت پروژه:

معرفی تسهیلات:

قبل از وجود این سیستم مشاور می بایست اطلاعات مربوط به ارزیابی دانشجو مانند مدرک تحصیلی ، نام محل تحصیل ، معدل و … رادر پرونده ها ذخیره می کرد. ارزیابی این اطلاعات و معرفی دانشگاه مناسب یا رد پذیرش دانشجو را به صورت ذهنی انجام می داد که ممکن بود دچار خطا شود.

براي دانلود متن کامل پايان نامه اينجا کليک کنيد

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید