پایان نامه ارشدمدیریت:تاثیر تجارت الکترونیک در صنعت بیمه ایران و فرآیند خدمات قبل از فروش بیمه( اطلاع رسانی، فرآیند مقدمات فروش)

ارسال شده در سایت پایان نامه

مدلهای تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک زمینه بالقوه ای را برای کمک به ایجاد روابط ساده ، روان ، مولد[۱] ، شفاف[۲]، و موثر بین بخشهای تجاری و مصرف کنندگان، مصرف کنندگان با بخشهای تجاری، مصرف کنندگان با یکدیگر و بخشهای تجاری با یکدیگر فراهم می کند. این موضوع تحت عنوان مدلهای ، وجوه ، فرصتها و یا کاربردهای تجارت الکترونیک طبقه بندی و بررسی می گردد. جدول ۲-۲ مدلهای اصلی تجارت الکترونیک را نشان       می دهد .

۲-۸-۱)مدل مصرف کننده – مصرف کننده [۳]

این مدل کار تجارت مابین مصرف کننده ها را به صورتی ساده و روان تسهیل می نماید . طرفین معامله افراد هستند و منبع درآمد، پولی است که برای برقرای ارتباط بین خریدار و فروشنده از آنها دریافت می گردد . نحوه اخذ پول می تواند به صورت یک مقدار مشخص و یا به صورت حق کمیسیون باشد.

[۱] Productive

[۲] Transparent

[۳] Consumer-to- Consumer

) مدل تجارت مصرف کننده[۱] :

مدل تجارت– مصرف کننده شیوه جدید و سریع فروش کالا به مصرف کنندگان است ( بنیامین و ویگند[۲] ۱۹۹۵، ص ۶۲) . دراین مدل شرکتها با مشتریان در ارتباط هستند و به مشتریان امکان می دهند تا از هر    گوشه ای از جهان و در هر زمانی از روز و شب کار خرید و فروش کالای مورد نیاز خود را انجام دهند (دور لاچر[۳] ، ۲۰۰۰) پیش بینی می گردد که شیوه داد و ستد تجارت– مصرف کنندگان در حدود ۲۵ درصد کل تجارت بر خط را در سه سال منتهی به ۲۰۰۶ به خود اختصاص دهد(بنامین و ویگند ، ۱۹۹۵، ص ۶۲)

[۱] Business-to-consumer

[۲] Benjamin and Weigand

[۳] Durlacher

سوالات یا اهداف پایان نامه :

هدف اصلی: سنجش رابطه تجارت الکترونیک و گسترش بیمه الکترونیک

ب ) اهداف فرعی :

– رابطه کاربرد تجارت الکترونیک در صنعت بیمه ایران و فرآیند خدمات قبل از فروش بیمه( اطلاع رسانی، فرآیند مقدمات فروش، ارائه مشاوره و…)

ـ رابطه کاربرد تجارت الکترونیک در صنعت بیمه ایران و فرآیند خدمات فروش بیمه(فرآیند فروش، مدیریت صدور داده­های بیمه­گر، صدور داده­ها )

ـ رابطه کاربرد تجارت الکترونیک در صنعت بیمه ایران و فرآیند خدمات پس از فروش بیمه(ارتباط و مشاوره پس از صدور، ادعای خسارت، بررسی خسارت و…)

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 پایان نامه

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : بررسی رابطه کاربرد تجارت الکترونیک با گسترش صنعت بیمه ایران در شعب گیلان با فرمت ورد

 

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !

سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

پایان نامه ارزیابی اثرات برخی پپتید های اتصال یابنده به رسپتور Trk Bبر روی رده های سلولی Sk-ov-3 و O...
پایان نامه رویکرد و عملکرد جامعه روحانیت مبارز در فرایند سیاست و حکومت جمهوری اسلامی ایران
پایان نامه مسایل مورد اختلاف در حقوق کیفری ایران
پایان نامه تاثیر کیفیت خدمات بر رضایت مشتری
پایان نامه : شناسایی و جایگاه حقوقی قرعه در فقه اسلامی