پایان نامه:آزمون وضعیت زناشویی گلومبراست(گریمس)


در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:آزمون وضعیت زناشویی گلومبراست(گریمس)

 

مقدمه

جمله ها شامل این دسته بندی می شود : رضایت زناشویی ، ارتباط زناشویی ، علایق زناشویی ، اعتماد و احترام .

گزینه ها بین 0 تا 3 نمره گذاری می شوند وبنابراین نمره کل بین 0 تا 84 می تواند باشد، نمره بالا نشانه وخیم تر بودن وضعیت زناشویی است . در نمره گذاری هر جمله ، مثبت و منفی بودن محتوای جملات برای وضعیت زناشویی در نظر گرفته می شود .

جامعه تحقيق

جامعه تحقيق در تحقيق حاضر عبارتند از افراد شهر اشکنان تقسيم بندي شده اند كه از اين تعداد در حدود 7 نفر به حساب مي آيند .

حجم نمونه تحقيق

با توجه به جامعه تحقيق و اينكه افراد شهر اشکنان در حدود 15 نفر است و با توجه به يكدهم برآورد كل آن 7 نفر به عنوان نمونه انتخاب گرديده و آزمون بر روي آن اجرا گرديده است .

روش نمونه گيري  تحقيق

روش نمونه گيري در تحقيق حاضر ازطريق نمونه گيري طبقه اي است كه در روش نمونه گيري طبقه اي در مطالعه هايي كه قصد مقايسه زير گروه هاي مختلفي را داشته باشد ، مناسب است به طور خلاصه هر روش نمونه گيري طبقه اي محقق مطمئن است كه نمونه انتخاب شده بر اساس ويژگي ها و عواملي كه اساس آن طبقه بندي بوده اند نماينده واقعي جامعه مورد نظر است.

ابزارها ي پژوهش

ابزار اندازه گيري در تحقيق حاضرعبارتنداز پرسش نامه رضايت مندي از زندگي زناشويي كه اقتباس و گرفته شده از پرسش نامه رضايت زناشويي گلومبرگر مي باشد . اين پرسشنامه داراي 28 سوال است كه سطح رضايت مندي زناشويي را در بين آموزدنيها با چهار گزينه کاملاً مخالف،مخالف،موافق،کاملاً موافق مورد سنجش قرار مي دهد . كه جواب به گزينه کاملا مخالف جزء نمرات خام آن به حساب مي آيد و مدت پاسخگويي به ايم پرسشنامه در حدود 20 دقيقه است .

نحوه اجرايي

نحوه اجرايي آزمون به اين صورت بوده است كه بعد از مشخص كردن نمونه ها و انتخاب آنها به صورت تصادفي و رضايت كامل آنها از پاسخگويي به سوالات در يك محل جمع شده و پرسش نامه توزيع گرديده و از آزمودنيها خواسته مي شود تا به سوالات با كمال دقت جواب دهند ، اين آزمون هم به صورت گروهي است و هم به صورت فردي كه در اين تحقيق آزمون به صورت گروهي در بين آزمودنيها مورد اجرا قرار گرفته است و در تحقيق دلاوري كه اين آزمون بر روي آنها اجرا گرديده رابطه و سطح معني داري بين بيماريهاي رواني مكانند اضطراب و افسردگي و هيپوكندري و رضايت مندي از زندگس زناشويي برابر 5%≤ p است .

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

آزمون وضعیت زناشویی گلومبراست(گریمس)

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید