مروری بر سیستم های نسل اول – پایان نامه مخابرات 205 صفحه

 مطالب این پست :  مروری بر سیستم های نسل اول – پایان نامه مخابرات 205 صفحه

   با فرمت ورد (دانلود متن کامل پایان نامه)

 

 

پیشگفتار

امروزه سیستمهای رادیویی سیار نقش مهمی در فعالیتهای بازرگانی، تجاری، امور مراقبتی و حفاظت عمومی و زندگی روزمره عموم افراد ایفا می‏كنند. این سیستمها موجب كاهش هزینه، صرفه جویی در انرژی و افزایش راندمان در زمینه‏های مختلف می شوند.

       در ایران، نیز از سال 1992 بهره‏برداری از سیستمهای مخابرات سیار آغاز شده است. سیستم كنونی مخابرات سیار در كشورمان، سیستم GSM ( نسل دوم) می‏باشد و استفاده از سیستمهای WCDMA (نسل سوم) در آینده از جمله طرحهای شركت مخابرات كشورمان می‏باشد. با این حال منبع جامع و مختصری از این سیستمها و استانداردهای مربوط در دسترس نیست.

در مورد سیستمهایی مانند GSM وCDMA و بطور كلی در هر سیستم بی‏سیم دیگری، شاید مشكلترین قسمت در فهم و یادگیری اولیه سیستم، وجود انبوهی از لغات انحصاری، تخصصی و فنی و اختصارات ویژه این سیستمها است.

        در این تحقیق سعی شده كه با ترجمه و گردآوری و سازماندهی و تفصیل مطالب پراكنده‏ای كه در كتب و مقالات مخابراتی مربوطه آمده است ( كه از جدیدترین كتب و مقالات موجودمی‏باشد)، مجموعه‏ای تهیه شود كه علاوه بر تشریح كامل ساختار كلی مهمترین سیستمهای مخابرات سیار موجود، بسیاری از اصطلاحات و اختصارات مربوط به این استانداردها نیز بطور واضح بیان شوند. در اینجا، ساختار نسلهای موبایل ( اول، دوم و سوم) و مقایسه آنها با هم و علل گرایش به سیستمهای نسل سوم مورد بررسی قرار گرفته است و مطالعه آن می‏تواند برای محققان سودمند و برای مبتدیان راه‏گشا باشد.

متن کامل را می توانید دانلود کنید چون فقط تکه هایی از متن این پایان نامه در این صفحه درج شده است (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم با فرمت ورد که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

دانلود پایان نامه با فرمت ورد

دانلود متن کامل این پایان نامه : مروری بر سیستم های نسل اول – پایان نامه مخابرات 205 ص

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar فشرده شده اند

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید