دانلود پایان نامه کارشناسی رشته صنایع با موضوع آريگوني

در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

 آريگوني

آريگوني صنعت نساجي است با چرخة كامل (اكستروژن، بافته، توليد فابريك)

در سال 1936 بوسيلة جيواني آرگوني ابداع شد و هنوز خانواده وي آنرا اداره مي كنند.

در 25 سال اوليه در عرصه نساجي سنتي (بافت لباس) كار مي كرد: از سال 1960 در توليد فابريكهاي (بافته هاي فني) به كار پرداخته است.

اين شركت در نزديك como (شمال ايتاليا) واقع است، منطقه اي كه هميشه در صنعت نساجي منحصر بفرد بوده است و ستاد بسيار ماهر و فناوري عالي دارد.

و آريگوني مفتخر است كه سرويس كامل به مشتريانش ارائه مي دهد: اين شركت به انجام تحقيقات و توسعه محصولات مي پردازد و به كارگيري استفادة از مواد خام بهتر را مورد مطالعه قرار مي دهد و آنگاه مراحل پيشرفته اي اكسترودنكيك، بافتن و توليد را آزمايش مي كند.

محصولات آريگوني و بافته هاي آن با استفاده از كلربردهاي فني براي عرصه هاي كشاورزي، ساختماني، ورزشي، توريسم به وجود آمده اند. به همراه اين محصولات فني، دسته اي از وسايل «باغباني» براي كاربران نهايي طراحي شده‌اند.

در حال حاضر شركت 20 خانواده از فابريكها را توليد مي كند هركدام از الگوهاي متفاوت، فابريكها رنگها و اندازه هاي متفاوت ساخته شده اند. اقلام درون كاتالوگ بالغ بر 800 قلم است و فابريكهاي خاص بر اساس نيازهاي خاص توليد يم شوند.

شبكة فابريكهاي آريگوني داراي ابعاد گسترده اي از 25 ميلي متر (بيوبرد) تا 350 ميكرون (بيورت) است وزن آنها بين C1 و 300 گرم در هر متر مربع متفاوت است و عرض آن بين 4 سانتي متر و 6 متر است.

آريگوني سه كارخانه توليدي با كل فضاي m000/11 دارد.

در كارخانه ها محيطي دوستانه برقرار است. اين محيط داراي پوشش درختي است و مواد سمي در آن جايي ندارد. زوايد محصولات بازيافت مي شوند.

اكثر محصولات شرح داده شده در اين كاتالوگ از رشتة پلي اتيلن و پلي پروپيلن ساخته شده است و محصولات ترموپلاستيك را مي توان با ابعاد مختلف با گرمادادن پديد آورد. مقاومت ابعاد گوناگون 4% و وزن 6 درصد است.

اين كاتالوگ محدود نمي شود. Arrigoni Spa حق شرح دادن خصوصيات و ابعاد محصولات توصيف شده در اين كاتالوگ را محفوظ مي دارد.

اين شركت 60 كارمند هميشگي و 20 دستيار بيروني دارد. به نوين بودن فناوري توليد و خط توليد توجه خاص مبذول شده است و تحقيقات متداوم براي بالا بردن استاندارد كيفيت انجام مي شود.

چرخه هاي توليد كامل خانگي به اين معناست كه آريگوني مي تواند در هر مرحله توليد به كنترل كيفيت بپردازد (رنگدانه ها و پايداركننده ها)

در كشورهاي ايتاليا اريگوني داراي زنجيره توزيع مستقيم است و 30 نمايندگي دارد. به طور متوسط استوكها آن حدود 3 ميليون متر مربع وسعت دارد و آريگوني مي تواند در طي دو يا سه روز سفارشات را به صورت كامل ارسال كند.

در سطح بين المللي آريگوني از طريق توزيعگران ملي كار مي كند: در 15 كشور اروپايي كار مي كنيم و در 10 كشور در خاورميانه و شمال آفريقا، 7 كشور در آمريكا و 4 كشور در خاورميانه فعاليت داريم. (در ايتاليا، فرانسه، انگليس، آلمان و اسپانيا همكاري مكاتبه اي وجود دارد.)

پوشش روي انگورهاي زميني

پوشش روي درخت آلبالو

مشخصات: شبكه هاي بافته شده از HD پلي اتيلن سبك و محكم هستند، نرم بوده و قابليت انعطاف دارند. بيوبردها بهترين حفاظ است تا از ورود پرندگان جلوگيري كند و به اين صورت پرندگان نمي توانند از ميوه يا دانه درختان تغذيه كنند.

الگوهاي طراحي آن خاص است و بيوبردها بدون به دام انداختن پرندگان آنها را دفع مي كنند مانع از ورود و عبور نور به درختان نمي شود و بنابراين درختان مي توانند به تغذيه ادامه دهند. مسير عبور هوا عالي است به اين معنا كه قارچ هاي خطرناك درون ميوه توسعه نمي يابد. باد مي تواند عبور كند و بيوبرد كل حيات گياه طراحي مي شود.

كاربرد: بيوبردها سبك هستند و به آساني نصب مي شوند. مي توان آنها را مستقيماً روي درختان قرار داد. شبكه هاي متفاوت را مي توانيد برگزينبد. بر اساس بهترين حالت حفاظت و نيازهاي خاص شما مي توان شبكه را انتخاب كرد. بيوبردها را مي توان چندين بار استفاده كرد.

 پوشش روي انگورهاي زميني

پوشش روي درخت آلبالو

مشخصات: شبكه ساخته شده از پلي اتيلن HD تك رشته هاي مقاوم بسيار مقاوم و پايدار در برابر پرتورهاي ماورا بنفش از بافتة شبكه اي بافته شده است.

شدت باد را كاهش مي دهد و جلوي شن و شوري را مي گيرد.

با سوراخهاي كوچك مسلح روي حاشيه Selvase مجهز شده است. در نوع 2352، 2372 و 2382 در هر متر بافته سوراخهاي كوچك نصب شده اند.

كاربرد: نصب مانع بادشكن از گياهان در برابر اثرات مضر باد جلوگيري مي كند. باد مي تواند شاخه هاي جوان درختان را بشكند، شكوفه ها را از جاي بكند و برگها را خشك يا پاره كند.

باد همچنين توليد ميوه را كم مي كند و نياز گياه به آبياري را بالا مي برد.

برخلاف بادشكنهاي طبيعي، اين بادشكن از مانع پرچيني، اكاليپتوس يا گياهان ديگر ساخته مي شود. موانع مصنوعي نيازي به كود، آبياري و هرس كردن ندارند. علاوه بر اين،‌ انگلهاي گياهي نيستند.

30 LiBeccio2341 باد شكن سبك است

50 LiBeccio 2352 بادشكن متوسط است و نوع بادشكني است كه معمولاً در كشاورزي استفاده مي شود. حفاظتي پديد مي آورد كه در سطح تقريبي 8 الي 10 برابر ارتفاع شبكه ديگر نمي توان دسترسي داشت. 60LiBecccio 2372، بادشكن بافته شدة متراكم است و خرابي ناشي از شوري را كم مي كند و بنابراين براي استفاده در نزديك دريا مانع ايده آلي است.

70LiBieccio2382 شبكه بادشكن با فاكتور مانع مانع از ورود شن و شوري مي شود و براي پديد آوردن سايه بخصوص در مناطق مادي – ساحلي استفاده مي شود.

مقاومت بسيار شبكه اي LiBeccio آنها را براي فراهم كردن سايه بخصوص در مناطق بادخيز مناسب كرده است.

مشخصات: بافته سايه انداز بافته شده از تك رشته PE پرچگالي و بسيار پايدار در برابر UV.

درجات مختلف چگالي در دسترس است FRANGISOLE به سادگي نصب مي شود و اقتصادي است. پوشش هاي سبز تيره به محيط اطراف چشم انداز خوبي مي دهد. شبكه بندي با سوراخهاي كوچك نصب شده در هر Cms6 روي حاشية براي نصب سريع و آسانتر در دسترس است.

كاربرد: مناسب براي استفاده در گل خانه ها و براي محيطهايي كه براي استوك اقدام فاسدشدني Perishable استفاده مي شود. روي بستر بذرپاشي شده استفاده مي شود و رشد را تسريع مي كند و نياز به آبياري را كم مي كندو نسخة سبز تيره آن در اين خط بسيار استفاده مي شود و براي استتار Camouflage نرده كشي فلزي نيز به كار مي رود.

FRANGISOLE LD، با فاكتور كاهش دهنده نور و سايه انداختن براي سبزيجات در حال رشد مناسب است.

FRANGISOLE MD با كم كردن نور شديد سايه مي اندازد و داراي فاكتور صفحه بندي براي در مرزبندي كردن محيط است. براي پرورش حيوانات بيشتر مي توان از اين صفحه ها استفاده كرد.

FRANGISOK MD با كم كردن نور به صورت معتدل، براي گياهان گل دار كشت شده و گلخانه اي مناسب است.

FRANGISIL MD و HD white، رنگ آن سفيد شيري راست و اين شبكه مانع ورود پرتورهاي خورشيدي بدون كم كردن نور مي شود. محيط حفاظت شده بسيار گرم نمي شود و به آب كمي نياز است.

اين شرايط آب و هوايي خاص مناسب با گياهان گلدار است (رزما و گربرا gerbera)

FRANGISOLE BARREE، نوارهاي دورنگي طولي است با اثر ديد بسيار مطلوب و نور خوبي را در محيط به وجود مي آورد.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته صنایع با موضوع آريگوني

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید