دانلود متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی با موضوع جرائم جنسی


در این پست می توانید متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی با موضوع جرائم جنسی را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

 دانشگاه علوم انتظامی

دانشکده پلیس امنیتی و جنایی

 موضوع تحقیق:

جرائم جنسی

 استاد:

جناب سرهنگ دکتر کریمی

 محقق:

سرگرد حمید نجفی

 مقطع تحصیلی

کارشناسی

عنوان

1- جرائم جنسی

2- فهرست

3- انواع مختلف تهاجمات و فعالیت

4- خودفروشی، زنا، فحشاء، جاکشی

5- هم جنس بازی

6- لذت بردن از تماشای عمل جنسی

7- اعمال منافی عفت

8- هم خوابی با دختر بچه، لواط

9- حمله‌های جنسی

10- تجاوزات جنسی

11- بررسی جرائم جنسی

12- دریافت مدارک از قربانی

13- دریافت مدارک از مظنون

14- عکسبرداری

15- قربانی

16- مظنون

17- بررسی صحنه جنایت

18- مصاحبه با قربانی

19- مصاحبه با بزرگسالان

20- مصاحبه با بچه‌ها

جرائم جنسی

به عنوان یک بازپرس ممکن است که از شما بخواهند تا یک مورد تجاوز جنسی را که در MCM ذکر شده بازرسی کنید. همچنین ممکن است فعالیت‌های جنسی را که شامل موارد ذکر شده در UCMJ هستند را بدلایل امنیتی و یا خطر بی اعتباری ارتش موردبازجویی قرار دهید. این امکان وجود دارد که بازپرسی شما منجر به رسیدگی در دادگاه عالی شود. در همه موارد باید بازپرسی و بازجویی کاملی به عمل آورید.

بازرسی و تحقیق از شکایات مبنی بر تجاوز جنسی باید با احتیاط وبا سلیقه انجام شود بیشتر محاکم قضایی اجازه نمی دهند که از قربانی جنسی در ملاء عام بازجویی بعمل آیند این مساله بیشتر برای کودکان و زنان صادق است. جزئیات حملات جنسی ممکن است که در جرائد منتشر شود ولی نباید تحقیقات خود را بر اساس شایعاتی که معمولاً بعد از یک تجاوز جنسی زاییده می شود شروع کنید. ماده 2-195-AR نسبت به مسائل پیرامون افشاء این موارد هشدار می‌دهد.

وجود شکایات دروغ و اغراق آمیز در مورد تجاوزات جنسی یک امر عادی است.

مظنون

– بررسی صحنه جنایت

– مصاحبه با قربانی

– مصاحبه با بزرگسالان

– مصاحبه با بچه‌ها

هر حمله جنسی با دیگری متفاوت است وقتی که به صحنه جرم وارد شدید، ارزیابی روحی و روانی و سنجش حالت جسمانی قربانی با شما است این عمل به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌ها وک ارها را تنظیم کند شاید به استثنای قتل، تجاوز جدی‌ترین جرم محسوب می‌شود اثرات منفی ناشی از تجاوز جنسی بسیار طولانی است لازم و حیاتی است که کسانی که برای موارد حملات جنسی بعنوان بازپرس انتخاب شده اند از اطلاعات و آموزش‌های مخصوص برخوردار باشند تا بتوانند با قربانی و مهاجمین صحبت کنند. برای یکمورد باید دو نفر بازپرس اختصاص داده شوند. بهترین حالت این است که برای هر مورد هم زن و هم مرد برای بازجویی حضور داشته باشند.

در مورد جرائم جنسی، جمع آوری مناسب مدارک و محاسبه و ارزیابی شهادت‌ها بسیار ضروری است مدارک و شواهد، حتی اگر در ابتدای امر بسیار کم ارزش به نظر برسد، باید ثبت شوند و آگاهانه مورد استفاده قرار گیرند. مشکل است بتوان مهاجمین جنسی را محکوم کرد باید از تمام نیروی خود استفاده کنید تا از تصمیم‌گیری اشتباه جلوگیری شود و در جریان بازپرسی مرتکب اشتباه نشوید.

مسیر بازپرسی شما باید در این جهت باشد که ثابت کنید اولاً تجاوزی صورت گرفته یا نه. دوماً ماهیت تجاوز چه بوده است. و سوماً چه کسی عمل تجاوز را انجام داده. سابق را نگهداری کنید تا دردادگاه نظامی بتوانید با ارائه مدارک، زندانی را در حبس نگه دارید در گزارشات خود سعی کنید اوضاع روحی و روانی را تجزیه و تحلیل نکنید. همچنین با ارزیابی‌های شخصی خود گزارشتان را آب و تاب ندهید. باید بطریقی اقدام کنید که بتوانید متجاوز رات توقیف کنید. مقامات محلی و بیمارستان می‌توانند حالات شخصی متجاوز را پس از تجزیه وتحلیل حرفه‌ای مورد بررسی وتشریح قرار دهند.

انواع مختلف اقدامات و تجاوزات

خودفروشی، زنا، فحشا، جاکشی

اعمال ذکر شده با قانون UCMJ مغایرت دارد. هنگامی که یک نفر خودفروشی می‌کند یا با قصد و نیت خلاف قانون به نفر دیگری توصیه می‌کند که به تجاوز جنسی دست بزند، مرتکب جرایمی مطابق با ماده 134 قانون UCMJ شده است. مهم نیست که خودفروشی یا توصیه به انجام اینکار جامه عمل به خود بپوشد. خودفروشی ممکناست که با وسایلی غیر از کلمات خارج شده از دهان و یا نوشتن صورت گیرد خودفروش ممکناست که به تنهایی یا با افراد دیگری عمل کند. و اقدام به این کاریا دسیسه و تبانی برای اقدام به تجاوز جنسی مطابق با قانون UCMJ مجازات خواهد شد. این موضوع موقعی با اهمیت استکه اقدام به تجاوز جنسی طراحی شده و در انجام آن سعی شده اما کامل انجام نشده واجزاء لازم برای ارائه در دادگاه در دست نباشد.

زنای محصنه (یعنی عمل جنسی بین زن و مرد در حالیکه یکی از آنها با شخص سوم ازدواج کرده است) مغایر قانون شماره 134 از UCMJ می‌باشد. فحشا یعنی تن به عمل جنسی دادن در مقابل پول یا غیره می‌باشد. با استناد به ماده 134 قانون UCMJ فاحشه‌گری نیروهای مسلح خلاق قانون می‌باشد. اگر در پایگاه‌های نظامی فحشایی صورت گرفت که خلاف قانون بود، در آن‌صورت توسط پلیس نظامی رسیدگی شده و به مقامات ذی‌سلاح ارجاع داده می‌شود. جاکشی یک نوع اجبار غیر قانونی یا اغوا و تطمیع افراد جهت انجام عمل فاحشه‌گری با یک فاحشه می باشد که فرد جاکش دیگران را به سمت فرد فاحشه سوق می دهد همچنین به ترتیب دادن عمل جنسی بین دو نفر توسط شخص سوم جاکشی می گویند.

همجنس بازی

هجنس بازی یک نوع عمل جنسی است بین دو نفر از یک چنس و به منظور لذت بردن همجنس بازی شامل هر نوع پیشنهاد برای انجام این کار، خودفروشی یا اقدام به انجام چنین کاری می باشد اگر شخصی که به انجام این کار مبادرت کرده برخلاف میل باطنی‌اش مجبور شود که این کار را انجام دهد در این صورت اتهام شامل تهدید و آزار، کلاهبرداری ، یا اجبار نیز خواهد بود.

بعضی از افراد ارتش ادعا می کنند که همجنسب باز هستند. مواردی که در آن افرادی که به همجنس باز بودن خود اقرار دارند، جهت بازپرس به USACIDC ارجاع داده می‌شوند تا طبق ماده 2-195-AR بررسی شود که آیا جرمی انجام گرفته است یا خیر.

اگر باپرسی باید باتوجه به مسائل امنیتی صورت بگیرد در آنصورت مساله را به ماموران امنیتی ویژه واگذار می‌نمایند. در اینصورت اطمینان حاصل می گردد که موارد امنیتی انتشار نمی‌گردد.

 

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

از لینک زیر می توانید دانلود کنید :

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

دانلود پایان نامه مقطع کارشناسی با موضوع جرائم جنسی

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید