دانلود پایان نامه فرسودگي شغلي در زنان شاغل


دانلود متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه : رضايت شغلي براساس مولفه هاي فرسودگي شغلي و تعارض كار خانواده در زنان شاغل دانشگاه‌هاي شهرياسوج

عوامل مؤثر در رضایت و نارضایتی شغلی در سازمان:

از جمله عواملی كه بر روی رضایت از شغل مؤثر است عوامل مختلف شغلی می باشند كه در ارتباط با آنها اظهارنظرهای مختلفی شده است:

كازمایر[۱] اظهار می دارد كه رضایت از شغل و علاقمندی به كار تنها از طریق توجه به عوامل انگیزشی امكان پذیر است.( كازمایر،۱۳۷۰:۷۰) از جمله عواملی كه در انگیزش افراد بسیار از آنها نام برده می شود«تشویق» و تنبیه است.

تشویق و پاداش مجموعه یا بخشی از عواملی است كه احتمال تكرار یك رفتار پسندیده را افزایش می دهد و تنبیه نوعی آموزش است كه هدف آن بهبود در رفتار می باشد. و نیز سرزنش فرد برای جلوگیری از كاری در جهت بهتر ساختن آن است. بنابراین تشویق عامل انگیزنده قوی و نیروی محركه سازمان است و تنبیه بجا و به موقع نیز موجب بازداشتن فرد از كردار و رفتار ناخوشایند غیر صحیح است. ساده ترین الگوی انگیزش را روانشناسان الگوی محرك و پاسخ نام گذاشته اند و بدین ترتیب است كه در برابر هر پیشامدی موجود زنده واكنشی از خود نشان می دهد. شمای زیر این فرایند را نشان می دهد.

[۱] – Cazmaer

سوالات یا اهداف پایان نامه :

پيش بيني رضايت شغلي از روي مولفه هاي فرسودگي شغلي در بين زنان شاغل دانشگاههاي ياسوج .

پيش بيني رضايت شغلي از روی مولفه هاي تعارض كار و خانواده در بين زنان شاغل دانشگاههاي ياسوج .

پيش بيني رضايت  شغلي از روي مولفه هاي فرسودگي شغلي و تعارض كار وخانواده در بين زنان شاغل دانشگاههاي ياسوج

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : رضايت شغلي براساس مولفه هاي فرسودگي شغلي و تعارض كار خانواده در زنان شاغل دانشگاه‌هاي شهرياسوج

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید