دانلود پایان نامه ارشد:آيين نامه آموزشي شركت صنايع الكترونيك ايران


در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:آيين نامه آموزشي شركت صنايع الكترونيك ايران

دوره‌هاي ‌آموزش بلند مدت

 

ماده 1- هدف: تدوين ضوابط و مقررات به منظور طي دوره‌هاي آموزشي بلند مدت و نحوة ارائه تسهيلات بر اساس ضوابط شركت صنايع الكترونيك ايران براي پرسنل تحت پوشش.

تبصره: كلية پرسنل رسمي شركت صنايع الكترونيك ايران اعم از مشمولين قانون آجا، سپاه، وزارت دفاع و شركتهاي تابع به صورت يكسان مشمول بهره‌مندي از مفاد اين آيين نامه مي‌باشند.

ماده 2- آموزش هر واحد ملزم به تشكيل شناسنامه آموزشي براي كليه پرسنل تحت پوشش مي‌باشد.

ماده 3- تعريف دوره‌هاي آموزشي بلند مدت: به دوره‌هايي اطلاق مي‌شود كه پس از طي آن فرد موفق به اخذ مدرك رسمي يا معادل در مقاطع مختلف تحصيلي بر اساس مقطع تحصيلي مصوب وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و آموزش عالي كشور و با دوره‌هاي داخلي صا همطراز با اين مقاطع گردد.

بخش 1: تعاريف

ماده 4- تسهيلات تحصيلي: به كلية خدماتي گفته مي‌شود كه از سوي شركت به دانشجوي بورسيه، كارمند دانشجو و كارمند دانش‌آموز در زمينة امور آموزشي بلند مدت اعطاء مي‌گردد و شامل موارد: بورس، انتساب، مأموريت تحصيلي، كمك هزينة تحصيلي، پرداخت شهريه، هزينة‌ نوشت افزار، وام تحصيلي و . . .  خواهد بود.

مده 5- دانشجوي بورسيه: به افردي اطلاق مي‌گردد كه در دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و آموزشكده فني شيراز وابسته به شركت صنايع الكترونيك ايران مشغول به تحصيل بوده و فقط از كمك هزينه تحصيلي شركت استفاده نموده و مشمول بورس تحصيلي مي‌گرددند. بديهي است شريط و ضوابط مربوطه در زمان بورسيه شدن دانشجويان ملاك خواهد بود. و با تغيير ضوابط و شرايط مورد، عطف به ماسبق نخواهد  شد.

ماده 6- كارمند دانشجو: به كارمند رسمي اطلاق مي‌گردد كه در يك از دانشگاهها و يا مراكز آموزش عالي مشغول به تحصيل بوده و از تسهيلات تحصيل شركت برابر مقررات بهره‌مند باشد.

ماده 7- كارمند دانش‌آموز: به كارمند رسمي اطلاق مي‌گردد كه در يكي از دانشگاهها و يا مراكز آموزش عالي مشغول به تحصيل بوده و از تسهيلات تحصيلي شركت برابر مقرارت بهره‌مند باشد.

ماده 7- كارمند دانش‌‌آموز : به كارمند رسمي اطلاق مي‌گردد كه در يكي از مدارس و يا هنرستانها مشغول به تحصيل بوده و از تسهيلات شركت برابر مقرارت بهره‌مند باشد.

ماده 8- بورس تحصيلي: عبارتست از تسهيلات ويژه شركت صنايع الكترونيك ايران جهت جذب دانشجويان دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و تأمين كادر مورد نياز علمي شركت از طريق:

الف- پذيرش دانشجو در آموزشكده‌ها و مراكز آموزش عالي وابسته به شركت صنايع الكترونيك ايران و پرداخت كمك هزينه تحصيلي در زمان تحصيل (مانند آموزشكدة فني شيراز).

ب- مصاحبه و انعقاد قرارداد با دانشجويان ساير دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و پرداخت كمك هزينه تحصيلي در زمان تحصيل.

ج- قرار داد با دانشگاهها و مراكز آموزش عالي و پذيرش دانشجو از كنكور سراسري سازمان سنجش آموزش كشور (مازاد بر سهميه سالانه دانشگاه مرجع).

د- بورس تحصيلي خارج از كشور.

تبصره 1- مشمولين بند الف و ب صرفاً كمك هزينه تحصيلي بصورت ماهانه دريافت نموده و زمان تحصيل آنها جزء سنوات خدمتي محسوب نمي‌گردد و پس از اتمام تحصيلات در صورت كسب معدل مورد نظر به استخدام شركت در خواهند آمد و در غير اينصورت كمك هزينه‌هاي آموزشي بطور كامل از  آنان دريافت مي‌‌گردد.

تبصره 2- ماده 9

تبصره: اين تسهيلات به پرسنل اعطاء مي‌گردد كه در دانشگاههاي دولتي روزانه (خارج از محل جغرافياي خدمتي) در رشته هاي مورد نياز پذيرفته شوند.

ماده 10- مأموريت تحصيلي: وضعيت پرسنلي است كه به صورت پاره وقت (روزانه و يا ساعتي) از خدمت منفك و جهت ادامه تحصيل به دانشگاه، مؤسسات آموزش عالي، مدارس و يا هنرستانهاي مربوطه اعزام مي گردند.

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

آيين نامه آموزشي شركت صنايع الكترونيك ايران

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید