دانلود پایان نامه:طراحي فرودگاه

ارسال شده در متفرقه

در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:طراحي فرودگاه

  • مديريت سرمايه و ايمني جهت ساختارهايي زير بنايي با جلوه تر:

دريافت از راه دور و تكنولوژي اطلاعات فضايي، جهت كاهش در تاخير، بهبود نگهداري ساختارهاي زيربنايي و مديريت در سرويس و نگهداري صحيح از مخترعين و ارزشيابي سرمايه ها ايجاد تنوع در ابزارهاي جديد را پيشنهاد مي كند.

درخواست تكنولوژي دريافت از راه دور پتانسيل خوبي جهت بررسي نواحي غير پيشرفته براي آزاد كردن دارد كه با دقت بيشتر و روشهايي با هزينه كمتر جهت تشخيص دارايي ها و ثبت موقعيت و ميزان سرمايه هاي محلي و منطقه اي و يافتن محلهايي كه در آن سرويسهاي حمل و نقل حذف شود (احتياجي به حمل و نقل نباشد)، اهميت دارد.

امروزه روي زمين، سيستمهاي واقعه نگاري تصويري مربوط به زمين در مكانهاي مختلفي در حال استفاده مي باشند. ليزر شرايط رويه جاده را ارزيابي مي كند و محلي را كه مشكلي وجود دارد مشخص مي كند. تكنولوژي تشخيص اين مورد، علامت را پيدا كرده، ارتفاع را اندازه گرفته و همچنين عرض شانه راه را اندازه گرفته و به طور خودكار اطلاعات زيربنايي ساختار را جمع آوري مي كند. زيرا اين مي تواند خطرهاي احتمالي جاده را براي رانندگاني كه در اتوبان حركت مي كنند رفع كند. انتقال هوايي و ماهواره ها داراي ارزش افزوده و فوائد خوبي است. اغلب از چندين نقطه براي عكسهاي هوايي و بررسيهاي فتوگرامتري براي بررسي كار استفاده مي شود. LIDAR يك تكنولوژي جديد است كه در نمايندگيهاي ايالتي مقدار تغييرات سيگنال كه در مدار حركت مي كند را به طور سريع جمع آوري مي كند (ثبت مي كند).

گروه NCRST مطالعات برجسته و ويژه اي در مورد درخواست LIDAR انجام دادند كه رويه هدايت پرواز را تكميل مي كند و اجراي آنرا (از لحاظ امنيت، هزينه و فوايد) با روش فتوگرامتري مقايسه مي كند. اين مطالعات راه را بر اي نقاط مشخص شده با قبول اين تكنولوژي كه مثل كاتاليزوري در تحويل سريعتر پروژه است آسفالت مي كنند – گروه NCRST همچنين فوائد مهم علمي دريافتن خواص فيزيكي جاده از ماهواره ها و شبيه سازي هوايي براي متمايز ساختن رويه هاي آسفالت و ساختار آن را به دست آورده‌اند. يك روش بصري جهت تشخيص هويت پلهاي توسعه يافته است. Dots مي توان اكنون صحت و دقت محل قرار گيري پلها را در فهرست اموال پلهاي ملي (NBI) بازرسي و آزمايش كند. و طبق نياز آنها را بهبود ببخشيد.

نيروي جاذبه مولكولي بين ذرات و تغييرات آنها در منطقه وقوع، بررسي و شبيه سازي شده (در بوستن و لوس آنجلس) و براي ارزيابي كفايت ساختار زيربنايي و اطمينان آن گروه NCRST يك سيستم پشتيباني شبيه سازي كوچك ترافيكي ساخته اند و در حال بررسي حالت ارتجاعي سيستم ترابري هستند. بالاخره اينكه نياز به ساده كردن پيچيدگيهاي مهم در تجزيه ها، مدلسازي اطلاعات، فهرست كردن شاخصها حس مي‌شود. به علت پشتيباني فوائد تصويرسازي و نمايش پردازنده ها تحقيقات NCRST جهت كاركرد با همكاري در ايالات ادامه دارد و ناحيه خصوصي خودكار كه توليد و برگرفته از نقشه هاي GPS است و مدلهاي اطلاعاتي را گسترش مي دهد جهت ترابري و گسترش راه حلهاي جاده سازي حمل و نقل و اطلاعات زيربنايي آن و دستيابي به اطلاعات ژئومتري آن ادامه دارد.

  • مشاهدات مافوق طيفي شهري و نقشه برداري راهها:

دريافت از راه دور ساختارهاي زيربنايي ترابري در مناطق شهري به مراتب چالش انگيزتر از مناطق روستايي است. به علت تنوع در مواد پوشاننده زمين و جاده كه در آن يك نشانه مشخص گم مي شود. به طور مثال جاده هاي آسفالتي خيلي شبيه مناطق با سقف مركب است. براي آسان تر كردن شناسايي سطوح مثل سطوح بتني و آسفالتي، NCRST يك كتابخانه وسيع از طيفهاي شهري احداث كرده: جاده ها – پاركينگها_ زمين تنيس – سقفهاي بتني، مناطق مختلف سقف و انواع موارد مهم كه اغلب در تجزيه و تحليلها با مراتب بالاي فوق طيفي امروزه در دسترس است.

تعداد زيادي از سلولهاي تصوير ناهمگون هستند. مشخصه آنها با مولفه هاي مواد آنها مخلوط شده اند. اين تحقيق بر جداسازي دو بخش آن يا “عضو آخر”  تاكيد دارد يعني بر تفكيك پذيري طيفي مواد مطالعه مي كند.

شناسايي جاده ها اغلب توسط اطلاعات AV[R]S در مورد  مناطق شهري تا حدودي موفق است. موفقيت در طرح جاده ها ممكن است با اطلاعات مفهومي اضافي بهبود پيدا كند. همان طور كه موضوعات تصويري طبقه بندي شده بهبود پيدا كرده بخصوص از زماني كه تفكيك پذيري طيفي مواد سطح جاده هاي مختلف به طور مساعدي بهتر شده. روشهاي مافوق طيفي بايد در مناطق روستايي ساده تر و موفق تر باشد زيرا نشانه رويه جاده كمتر متمايل به از هم پاشيدگي از مواد اطرافش است ميدان بررسي در مناطق روستايي كم هزينه تر است و روش دريافت از دور قدرت استدلال بهتري دارد.

تحقيقات نتايج جايي كه مشروط به اثر شرايط سطح جاده و شرايط طيفي خواص جاده است را نشان مي دهد. شرح كلي عمر رويه جاده و نقص سطح خصوص جاده در مواردي مثل از هم گسيختگي و ترك و تخمين خواص آنها از طريق AVIRIS ممكن است. ساير پارامترهاي كيفيت رويه معمولي (مانند شكستگي و ترك) اغلب در راه حلهاي AVIRIS يافت نشدني است. زيرا سيستم روشهاي مافوق طيفي مثل AVIRIS در حال حاضر داراي پيچيدگيهاي خاص و هزينه هاي بالا است. اين تحقيق مسئله را به استفاده از چند طيف نوري جهت درخواستهاي عمومي تر تعميم مي دهد. در صورتي كه نشاني يابي علمي مواد، قابل تمايز از اتحاد مواد سخت فرا طيفي است. امروزه سيستم چند طيفي، محدوديتهاي طيفي معناداري در پيدايش نقشه برداري جاده هاي مناطق با محيطهاي شهري نشان مي دهد كه ناشي از محدوديتهاي طيفي و خاصيت پهن بالي آنهاست و جهت آنها جهت حل مشخصات طيفي متمايز از مواد جاده هاي شهري و انواع پوششهاي مختلف است. اين تحقيق نشان مي دهد كه پتانسيل خوبي در آينده جهت استفاده حس كننده ها با استفاده از چند طيف نوري طراحي شده جهت استفاده در مناطق شهري و نقشه هاي جاده ها در مقياس بزرگتر و با ارزش افزوده بيشتر وجود دارد.

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

طراحي فرودگاه

 

مطالب مشابه را هم ببینید

فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !

سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید

دانلود متن کامل پایان نامه مواد پلاستیکی
دانلود پایان نامه مقطع کارشناسی با موضوع جهاني شدن (globalization)
دانلود متن کامل پایان نامه کارشناسی با موضوع پست مدرن
پایان نامه بررسی میزان اثربخشی اقدامات پلیس پیشگیری در کاهش سرقت خودرو
دانلود پایان نامه : تخمين تنش پمساند با استفاده از روش هاي غير مخرب و ارتباط آن با پروسه‌هاي توليد د...