تحقیق جامع درباره هارد دیسک (متن کامل)

 مطالب این پست :  تحقیق جامع درباره هارد دیسک (متن کامل)

   با فرمت ورد  154 صفحه

چهار مسئله برای سرعت یك هارد مهمند:

سرعت خواندن و نوشتن- میانگین و حداكثر زمان دسترسی بنا به نرم‌افزار و مكان اجرا باید هر مسئله به گونه‌ای جدا و متغیر اندازه‌گیری شود:

در سرعت یك هارد ، سرعت متوالی خواندن و نوشتن كه توسط آن حداقل، میانگین و حداكثر عملكرد فایلها مشخص می‌شوند، بسیار مهم است. برای مثال به حداكثر سرعت تبادل اطلاعات خواندن و نوشتن هنگامی احتیاج پیدا خواهید كرد كه بخواهید فایل‌های ویدیویی و یا موسیقی را Stream كنید. توسط نرخ بالای داده نیز امنیت داده‌ها و بازسازی سیستم كاری آسان و سریع خواهد شد.

هنگامی كه سرعت انتقال خواندن زیادتر باشد، سیستم عامل سریعتر شروع می‌شود و برنامه‌ها نیز سریعتر به اجرا در می‌آیند، البته در صورتی كه هارد، رم یا سی‌پی‌یو جلوی آن را با كارهای دیگر نگیرند. سرعت نوشتن سریعتر، برای مثال عملیات كپی را سرعت می‌بخشد.

میانگین زمان دسترسی اعلام می‌كند، كه در میانگین هدهای نوشتن و خواندن چند میلی ثانیه احتیاج دارند تا بخش مورد نظری از فایل‌ها در هارد را تحت كنترل خود در آورند. یكی از نقشهای مهم میانگین زمان دسترسی برای مثال در عملكردهای مربوط به Search می‌باشد. به همین علت هم بهتر است، برای بانكهای اطلاعاتی بسیار بزرگ، هاردهایی با زمان دسترسی كمتر وارد عمل شوند. حتی هنگامی كه فایل‌هایی را كپی می‌كنید، این میانگین زمان دسترسی، مدت عمل كپی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
برای اندازه‌گیری مدت زمان لازم هدهای خواند و نوشتن برای رسیدن از فایل‌های بیرونی به فایل‌های درونی صحبت از حداكثر زمان دسترسی خواهد شد. در صورتی كه حداكثر زمان دسترسی، كم باشد برای مثال كمك بزرگی در هاردهای Fragment شده و پر به شما می‌كند.

 

متن کامل را می توانید دانلود کنید

دانلود پایان نامه با فرمت ورد

 

 متن کامل  با فرمت ورد را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید :

تحقیق جامع درباره هارد دیسک (متن کامل) 154 ص

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar فشرده شده اند

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید