تحقیق:ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموز

در این پست می توانید متن کامل این تحقیق را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموز

مقدمه:

دانشگاه آزاد اسلامي ابركوه در سال 1373 با وسعت 106/622m2 تأسيس شد و بخش عمراني دانشگاه آزاد اسلامي در سال 1375 با شروع ساخت ساختمان آموزشي ( فني و مهندسي كنوني ) به عرصه 2500 متر و اعيان 3774 متر با رياست محترم مهندس حميد رضا صالحي زاده فعاليت خود را آغاز كرد . اين ساختمان با ديوار آجري 35cm و سقف تيرچه بلوك در دو طبقه در سال 1378 به بهره برداري رسيد از خصوصيات ديگر اين ساختمان نماي آجر سفالي به ضخامت 10cm است اين ساختمان هم اكنون به ساختمان فني و مهندسي تغيير نام پيدا كرده است .

كتابخانه ، سياست كامپيوتر ، اتاق اساتيد ، كلاس هاي فني و مهندسي، سلف سرويس ، اتاق انجمن علمي عمران در حال حاضر در اين ساختمان قرار دارد فعاليتهاي آتي بخش فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي ابركوه در فصل بعد مختصراً توضيح داده
مي شود.

فصل اول:

آشنايي با مكان كارآموزي

ساختمان آموزشي جديد :

فعاليت بعدي عمران در سال 1381 يعني با سه سال وقفه با آغاز ساخت ساختمان جديد آموزشي ، اداري شروع به كار كرد . اين ساختمان با عرصه 2000 متر مربع و همچنين اعيان 3774 متر مربع با داشتن سه طبقه در سال 1383 به بهره برداري رسيد اين ساختمان يك سازه فلزي است و تقريباً تمهيدات لازم براي ضد زلزله بودن آن رعايت شده است پي اين ساختمام يك پي راديه است كه در زير ستون هاي اصلي از شمع بندي نيز استفاده شده است .

از عيوب اين ساختمان  كه توسط اساتيد محترم همين دانشگاه بيان شده است

غير استاندارد بودن پله ها و استفاده از سنگ نامرغوب در نماسازي است نماي اين ساختمان آجر سفال است كه در محل تقاطع ديوارها از سنگ استفاده شده است .

ساختمان جديد آموزش داراي 35 كلاس و همچنين بخش اداري كه شامل اتاق حسابداري ، اداره آموزش ، آزمايشگاه عمران و گياه پزشكي ، اتاق امور اداري مالي ، اتاق رياست دانشگاه ، و معاون دانشگاه ، حراست دانشگاه و روابط عمومي دانشگاه ، اتاق مشاوره دانشگاه ، حوزه پژوهش دانشگاه وغيره مي باشد .

خوابگاه خواهران و برادران

در سال 1378 با توجه به امكان دانشجويان ساختمان خوابگاه آزادگان واقع در شهرك آزادگان با عرصه 1440m و اعيان 1500m2 خريداري شد

در سال 1382 با توجه به اضافه شدن رشته هاي تحصيلي و ازدياد دانشجويان ساخت دو خوابگاه پسر و دختر به طور همزمان آغاز شد كه خوابگاه پسران به نام خوابگاه ابوالفضل با عرصه 4000 متر مربع و اعيان 66/2068 متر مربع و همچنين خوابگاه دختران به نام خوابگاه كوثر با عرصه 4750 متر مربع و اعيان 2574175 متر مربع بود كه اين پروژه ها در سال 1383 به بهره برداري رسيد .

لازم به ذكر است كه خوابگاه ابوالفضل داراي دو طبقه و همچنين ن45 اتاق است و خوابگاه كوثر داراي دو طبقه و 55 اتاق مي باشد .

مجتمع ورزشي

در سال 1384 مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي ، ابركوه شروع به ساخت يك مجتمع ورزشي با عرصه 5000 متر مربع و اعيان 3300 متر مربع كرده اين مجتمع كه يك سوله‌ي عظيم بود در دو طبقه ساخته شده و داراي امكاناتي مثل زمين فوتبال ، زمين بسكتبال ، زمين واليبال ، با داشتن سكوي تماشاگر ، زمين كشتي ، زمين ورزش هاي رزمي و سالن بدنسازي است . در سال 1385 حدود98 درصد كار انجام شد و هم اكنون مشغول به ساخت محوطه سوله هستند كه قسمتي از پروژه كاروزي من در آنجا انجام شد .

 

ساختمان كارگاهي ( آموزشي )

اين ساختمان كه يك سازه‌ي آجري است در سال 1385 ساخت آن آغاز شد عرصه اين ساختمان 5000 متر مربع و عيان آن 3300 متر مربع مي باشد در حال حاضر حدود 60 درصد ساخت ساختمان انجام شده است .

لازم به ذكر است كه 90 درصد پروژه كارورزي من در اين سازه آجري انجام شده است اين ساختمان در اواخر سال 1386 به پايان مي رسد .

 

استخر بتني كشاوزي :

به خاطر مشكلات كمبود آب بر درختان كشاورزي و كم بودن سرعت و كم فشار بودن آب چاه در سال 1385 بخش فني مهندسي دانشگاه شروع به ساخت اين استخر به حجم 1200 متر مكعب كرد.

آبگيري اين استخر در همان سال انجام شد كه متأسفانه اين استخر بتني داراي نشتي بود كه به وسيله دوغاب سيمان و همچنين ايزوگام عايق شد و هم اكنون اين استخر مشكل ندارد .

ساختمان استاد سرا

ساختمان استاد سرا در دو فاز شروع به كار كرد .

فاز اول ساختمان استاد سرا با عرصه 250 متر مربع واعيان 160 متر مربع در سال 1380 آغاز شد و در همان سال به پايان رسيد .

فاز دوم ساختمان استاد سرا در سال 1384 با وسعت 1000 متر مربع و اعيان 553 متر مربع تأسيس شد اين ساختمان داراي دو طبقه است و در سال 1385 اين ساختمان به بهره برداري رسيد .

در صفحات بعد ما مي توانيم فعاليت آتي عمراني دانشگاه را در جداول مربوطه مشاهده كنيم .

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده و پسوردگذاری شده اند. پسورد همه فایل های این سایت یکسان است.

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

لینک دانلود تحقیق : ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموز