آینده نگاری ترافیک کانتینری بنادرجنوبی ایرانی در افق 1404 -موردکاوی ترمینال کانتینری بندر شهید رجایی


thesis-download

عنوان پایان نامه :

تکه ای  از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

1-6 قلمرو زماني و مكاني تحقيق

با توجه به هدف های بیان شده در این مطالعه، از ميان بنادر جنوبی كشور، بنادري كه به امر حمل و نقل كانتينري با ظرفيت بيش از يك ميليون تي اي يو اشتغال دارند،  پرداخته خواهد شد. بنابراین  اين تحقيق به مورد کاوي مهم ترين ترمينال کانتينري ايران يعني ترمينال کانتينري بندر شهيد رجايي از سال 1390 لغايت 1404 خواهد پرداخت.

1-7 روش تحقيق

این تحقیق از نوع کاربردی بوده و بر مبنای مطالعات کتابخانه ای، بررسی اسناد و نیز مطالعات میدانی انجام می شود. با توجه به اینکه هدف این تحقیق آینده نگاری می باشد، از روش سناریو برای تجزیه و تحلیل داده­ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.

 

1-7-1 روش گردآوري داده ها

در اين تحقيق روندها و رويدادها از مطالعات کتابخانه­ای، بررسی اسناد، مدارک، کتاب­ها، مقالات و جستجوی اینترنتی استخراج خواهند شد وآمار و داده های لازم نیز ازگزارش هاي منتشر شده از سازمان تجارت جهاني، بانك جهاني و سازمانهاي توسعه­ بين المللي نظير آنكتاد، اسكاپ و همچنین  مركز آمار ايران، بانك مركزي، سازمان بنادر و دريانوردي ایران و شركت كشتيراني جمهوري اسلامي استخراج  خواهند گردید.

 

1-7-2 روش تحليل داده ها

در تحليل داده­ها به وسيله متدولوژي سناريو، اطلاعات فني عملیات کانتینری در حالت­هاي مختلف تقاضاي هاي كانتينري بندر شهيد رجايي محاسبه محاسبه خواهد گردید و در نهايت با رويكردي تطبيقي به بررسی وضعيت­هاي مختلف عملیات کانتینری بندر شهید رجایی در سال 1404 پرداخته خواهد شد که اين محاسبات شامل تعيين ظرفيت تسهيلات بر مبناي مشخصات ابزارهاي كنوني و روندهاي تكنولوژي بوده وآنگاه برآوردهاي مالي آنها را محاسبه خواهد گردید.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

پایان نامه رشته دریانوردی گرایش : حمل و نقل دریایی: آینده نگاری ترافیک کانتینری بنادرجنوبی ایرانی در افق 1404 -موردکاوی ترمینال کانتینری بندر شهید رجایی

مطالب مشابه را هم ببینید
فایل مورد نظر خودتان را پیدا نکردید ؟ نگران نباشید . این صفحه را نبندید !
سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید. یا از منوی بالای سایت رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و همه فایل های رشته خودتان را ببینید